Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 70: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 70: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 70 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 70? Pelin chwali się, że poznała całą rodzinę Selima. Zeynep nie może jej słuchać i prosi Murata aby przekonał ojca do rezygnacji wydania jej za mąż za Erkuta. Chłopak odmawia pomocy. Melih przekonuje klientów Kenana aby anulowali swoje zamówienia, narażając firmę na duże straty. Zeynep oddaje ojcu dowód osobisty aby mógł załatwić przedślubne formalności.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 70?

Serial Elif – Odcinek 70 będzie emitowany w telewizji dnia 16 sierpnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 70 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 17 sierpnia 2017 w TVP1 o 08:35.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Zeynep po rozmowie z Selimem traci przytomność, w trosce o jej stan zdrowia na uczelnie przyjeżdża Melek. Przypadkiem zauważa ją Selim i wyznaje to Kenanowi. Melih powiadamia rodzinę Emiroglu o przyjeździe swoich rodziców. Melek zostaje zaatakowana przez agenta nieruchomości.

Grafika serialowa Elif odc. 70: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 70? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 70 kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 70? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 70 kiedy powtórka?