Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 72: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 72: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 72 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 72? Kenan ratuje Melek przed atakiem agenta nieruchomości, po tych wydarzeniach oboje czują się bardzo niezręcznie. Szeyda mówi Nadirowi, że Erkut zmusza Zeynep do małżeństwa. Murat dowiaduje się, w jaki sposób może odzyskać skasowane nagranie. Melih dostaje zdjęcia Kenana zrobione w domu Melek. Chce je wykorzystać przeciwko Kenanowi. Interesy w szklarni idą coraz gorzej. Kenan zaczyna się martwić o przyszłość firmy i rodziny.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 72?

Serial Elif – Odcinek 72 będzie emitowany w telewizji dnia 18 sierpnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 72 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 21 sierpnia 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Trwają przygotowania związane z przyjazdem rodziców Meliha. Kenan dostaje list, ale w zamieszaniu nie ma kiedy go otworzyć. Veysel proponuje Arzu, że Murat odzyska usunięte nagranie. W domu rodziny Emiroglu odbywa się uroczysta kolacja, w tym samym czasie na górze Murat odzyskuje nagranie.

Grafika serialowa Elif odc. 72: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 72? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 72, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 72? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 72, kiedy powtórka?