Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 78: Melih spotyka się z Melek!

Elif – Odcinek 78: Melih spotyka się z Melek!

Elif – Odcinek 78 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 78? Przerażony Murat wyskakuje z balkonu i łamie nogę. Razem z Veyselem uciekają z miejsca. Okazuje się, że podczas ucieczki Murat zgubił telefon z nagraniem. Aisze znajduje kopertę ze zdjęciami. Melih spotyka się z Melek, nie wyjawia Melek, że jest jej bratem, ale oznajmia, że jest nowym właścicielem domu, w którym mieszka Melek i pozwala jej dalej w nim mieszkać. Melek jest uradowana z tego powodu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 78?

Serial Elif – Odcinek 78 będzie emitowany w telewizji dnia 28 sierpnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 78 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Sadik, na prośbę Meliha, szuka telefonu, który zgubił Murat. Szukają go również Arzu i Gonca. Aysze jedzie do Melek i pokazuje jej zdjęcia. Dochodzi do bójki między Selimem a Erkutem. Selim upewnia się, że Zeynep jest w nim zakochana.

Grafika serialowa Elif odc. 78: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 78? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 78 kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 78? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 78 kiedy powtórka?