Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 82: Zeynep ucieka ze ślubu z Selimem!

Elif – Odcinek 82: Zeynep ucieka ze ślubu z Selimem!

Elif – Odcinek 82 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 82? W czasie ceromonii ślubnej dochodzi do niespodziewanego incydentu. Nagle na salę wbiega Selim i przerywa zaślubiny, powala Erkuta ciosem na ziemię i wyprowadza Zeynep z sali. Młodzi wsiadają do samochodu i uciekają. Zatrzymują się nad wodą, Zeynep zrzuca z siebie welon, przywdziewa kurtkę Selima i uroczo wpatruje się w oczy mężczyzny, którego naprawdę kocha. Rozwścieczony Veysel dobija się do mieszkania Melek. Kobieta razem z Elif są przerażone. Selim zabiera Zeynep do swojego domu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 82?

Serial Elif – Odcinek 82 będzie emitowany w telewizji dnia 1 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 82 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Grupka mężczyzn ratuje Melek przed Veyselem. Siłą wyprowadzają go z domu i oddają w ręce policji. Aliye powoli dochodzi do siebie. Arzu próbuje znaleźć miejsce, gdzie jest Melek. Zeynep czuje się coraz bardziej niezręcznie w obecnej sytuacji. Gonca zaczyna coś podejrzewać, prawie odkrywa obecność Zeynep w domu. Ayşe ukrywa Zeynep. Arzu odwiedza Veysela w więzieniu. Veysel wychodzi z więzienia. Elif jest w niebezpieczeństwie!

Grafika serialowa Elif odc. 82: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 82? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 82, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 82? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 82, kiedy powtórka?