Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 83: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 83: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 83 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 83? Grupka mężczyzn ratuje Melek przed Veyselem. Siłą wyprowadzają go z domu i oddają w ręce policji. Aliye powoli dochodzi do siebie. Arzu próbuje znaleźć miejsce, gdzie jest Melek. Zeynep czuje się coraz bardziej niezręcznie w obecnej sytuacji. Gonca zaczyna coś podejrzewać, prawie odkrywa obecność Zeynep w domu. Ayşe ukrywa Zeynep. Arzu odwiedza Veysela w więzieniu. Veysel wychodzi z więzienia. Elif jest w niebezpieczeństwie!

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 83?

Serial Elif – Odcinek 83 będzie emitowany w telewizji dnia 4 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 83 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Elif wychodzi sama z domu, na ulicy trafia na na Veysela, który zabiera ją ze sobą. Przerażona Melek nie wie co się stało i desperacko szuka córki. Aliye ze szpitala wraca do domu, cała rodzina jak najbardziej stara się jej pomóc. Arzu postanawia raz na zawsze pozbyć się Melek. Wynajmuje bandytów którzy podrzucają do domu Melek narkotyki, a następnie dzwoni na policję ze zgłoszeniem.

Grafika serialowa Elif odc. 83: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 83? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 83, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 83? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 83, kiedy powtórka?