Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 86: Aysze potrącona przez samochód, czy przeżyje? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 86: Aysze potrącona przez samochód, czy przeżyje? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 86 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 86? Veysel sugeruje Melihowi, że to Arzu zastawiła pułapkę na Melek. Melih planuje zemstę,  w tajemnicy wynajmuje adwokata dla Melek. Przed opuszczeniem kraju Veysel chce wyjawić prawdę o Elif Kenanowi i dostać za tę informację pieniądze potrzebne mu na wyjazd. Arzu i Aysze, z wiadomości, które dostały od Veysela, domyślają się jego planów. Kenan, zatrzymany przez Aliye, nie pojawia się na miejscu spotkania. Veysel nie ma pieniędzy dla Idrisa. Jego ludzie zamiast pieniędzy chcą zabrać Elif. W ostatniej chwili pojawia się Aysze, która próbuje uratować dziewczynkę. Jeden z ludzi Idrisa potrąca Aysze samochodem.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 86?

Serial Elif – Odcinek 86 będzie emitowany w telewizji dnia 7 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 86 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Veysel oraz ludzie Idrisa uciekają z miejsca wypadku. Elif sprowadza pomoc. Aysze w ciężkim stanie trafia do szpitala. Veysel obawia się, że policja zacznie go szukać. Bierze od Murata wszystkie pieniądze i postanawia się ukryć. Sprawa Melek zostaje odroczona i kobieta trafia do więzienia. W szpitalu przy Aysze czuwają Elif i Selim. Niestety lekarzom nie udaje się jej uratować. Aysze umiera, a tuż przed śmiercią wyjawia Selimowi tajemnicę.

Grafika serialowa Elif odc. 86: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 86? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 86, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 86? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 86, kiedy powtórka?