Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 98: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 98: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 98 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 98? Melih stara się uwolnić siostrę z więzienia, postanawia odnaleźć ludzi, przez których tam trafiła. Veysel dowiaduje się od Erkuta o kradzieży samochodu. Odnajduje rannego Murata. Selim nie może wybaczyć Zeynep, że cały czas ukrywała przed nim prawdę, postanawia zerwać z nią kontakt. Kobieta jednak mu obiecuje, że zaprowadzi go do Melek.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 98?

Serial Elif – Odcinek 98 będzie emitowany w telewizji dnia 25 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 98 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Zeynep i Selim odwiedzają Melek w więzieniu. Selim obiecuje, że zaopiekuje się Elif i dochowa tajemnicy. Melih cały czas szuka ludzi, przez których Melek trafiła do więzienia. Arzu nie może znieść, że domownicy szczególnie traktują Elif. Selim domyśla się, że Arzu zna prawdę o dziewczynce.

Grafika serialowa Elif odc. 98: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 98? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 98, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 98? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 98, kiedy powtórka?