Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Fi – Sezon 2 (ZWIASTUN)! Turecki serial z rekordową publicznością!

Fi – Sezon 2 (ZWIASTUN)! Turecki serial z rekordową publicznością!

Od kilku miesięcy widzowie nie tylko w Turcji, ale i na całym świecie zastanawiają się, kiedy będą mogli obejrzeć nowe odcinki 2. sezonu serialu Fi. Kiedy premiera? Zwiastun 2. sezonu!

Fi, to serial oparty na trylogii Asry Kohen opowiadający o współczesnych problemach życia czwórki bohaterów: psychologa – karierowicza, celebryty i seksoholika mającego “wielkie parcie na szkło”, tancerki  – zakochanej w niewłaściwym mężczyźnie, muzyka – zdecydowanie nadużywającego środków odurzających oraz dzienikarki – twardo stąpającej po ziemi i zadającej niewygodne, a czasem nie na miejscu pytania w wywiadach.

Na trwających w Cannes targach telewizyjnych MIPCOM serial budzi wielkie zainteresowanie kanałów telewizyjnych z całego świata. Doborowa obsada, pikantny scenariusz i nowoczesna oprawa sprawiły, że serial podbił serca widzów na całym świecie.

Pierwszy sezon składający się na 12 jednogodzinnych odcinków w ciągu 3 miesięcy emisji pobił wszelkie rekordy oglądalności w Turcji. Obejrzało go 13 milionów użytkowników, a odcinki wyświetlono 85 milionów razy (dane tylko z Turcji). Nic dziwnego, że wyczekiwany od kilku miesięcy 2. sezon budzi tak wielkie zainteresowanie.

Obsada:

 

Ozan Güven czyli serialowy psycholog i celebryta Can Manay. Polskim widzom doskonale znany z roli Rustema Paszy w serialu “Wspaniałe Stulecie”.

Mehmet Günsür w serialu jako profesor konserwatorium. Aktora pokochał cały świat za rolę księcia Mustafy, syna Sulejmana i Mehidevran w serialu “Wspaniałe Stulecie”.

Berrak Tüzünataç, czyli Özge Egeli – dziennikarka, która za wszelką cenę pragnie odkryć mroczną przeszłość Cana. Aktorka zagrała we “Wspaniałym Stuleciu” Mihrunnisę – córkę Barabrossy i ukochaną księcia Mustafy.

Serenay Sarikaya, w serialu narzeczona Deniza, tancerka marząca o wielkiej karierze.

2. SEZON ZWIASTUN NAPISY PL

Kilka minut temu producent serialu Ay Yapim wypuścił na swoim koncie na Instagramie pierwszy zwiastun 2. sezonu “Fi”. Krótki filmik zamiast zaspokoić apetyt wygłodniałych fanów, z pewnością go tylko podsyca. Więc kiedy 2 sezon?

Fi Sezon 2 Zwiastun 1

Wszystkich widzów zainteresowanych oglądaniem serialu w wersji polskiej zapraszamy do grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska oraz na stronę internetową www.turcjatv.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo najnowszych tureckich filmów i seriali nieemitowanych w Polsce.

Valide®