Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 101: Fahrettin śledzi Mustafę!

Grzech Fatmagül – Odcinek 101: Fahrettin śledzi Mustafę!

Grzech Fatmagül – Odcinek 101 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 101? Fatmagül po nagłośnieniu przez jedną z dziennikarek sprawy w mediach otrzymuje wielkie poparcie od kobiecych organizacji. Przedstawicielki postanawiają zjawić się pod budynkiem sądu w czasie rozprawy. Reszat stara się zastraszyć dziennikarkę, która opisuję sprawę Fatmagül na jej korzyść i stawia Yaszaranów w złym świetle. Mustafa stara się namówić Meltem aby nie składała zeznań w sądzie. Fahrettin śledzi Mustafę. Kerim i Fatmagül wybierają się wspólnie na wizytę u psychologa, po niej postanawiają mówić sobie o wszystkich uczuciach.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 101?

Grzech Fatmagül – Odcinek 101 będzie emitowany w telewizji dnia 1 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:50. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 101 zostanie wyemitowana dnia 2 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 09:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Leman decyduje się na wyznanie prawdy przed sądem. W drodze na rozprawę Leman, Szemsi i Perihan mają wypadek samochodowy. Perihan podejrzewa, że Reszat miał coś wspólnego z tym wypadkiem. Meltem i Mukaddes składają zeznania obciążające Yaszaranów, sędzia niestety wyznacza kolejną rozprawę. W gazetach pojawiają się nieprawdziwe informacje o Fatmagül, dziewczyna nie może sobie z tym poradzić. Fahrettin i Deniz szykują się do wyjazdu. Kerim postanawia wybaczyć ojcu.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 101:

Grzech Fatmagül – Odcinek 101 gdzie obejrzeć online i w TV?
Grzech Fatmagül – Odcinek 101 gdzie obejrzeć online i w TV?