Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 102: Kerim postanawia wybaczyć ojcu!

Grzech Fatmagül – Odcinek 102: Kerim postanawia wybaczyć ojcu!

Grzech Fatmagül – Odcinek 102 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 102? Leman decyduje się na wyznanie prawdy przed sądem. W drodze na rozprawę Leman, Szemsi i Perihan mają wypadek samochodowy. Perihan podejrzewa, że Reszat miał coś wspólnego z tym wypadkiem. Meltem i Mukaddes składają zeznania obciążające Yaszaranów, sędzia niestety wyznacza kolejną rozprawę. W gazetach pojawiają się nieprawdziwe informacje o Fatmagül, dziewczyna nie może sobie z tym poradzić. Fahrettin i Deniz szykują się do wyjazdu. Kerim postanawia wybaczyć ojcu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 101?

Grzech Fatmagül – Odcinek 102 będzie emitowany w telewizji dnia 2 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:50. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 102 zostanie wyemitowana dnia 5 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 09:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Kerim chce przyjechać na lotnisko aby pożegnać się z siostrą i ojcem. Selim martwi się o stan Erdogana,  obawia się, że może popełnić samobójstwo. Meltem mówi Fatmagül, że jest zmęczona naciskiem prasy i musi wycofać się ze sprawy. Mustafa odnajduje Asu i skutecznie namawia ją do powrotu.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 102

Grzech Fatmagül – Odcinek 102 gdzie obejrzeć online i w TV?
Grzech Fatmagül – Odcinek 102 gdzie obejrzeć online i w TV?