Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 108: Fatmagül wpada w pułapkę Erdogana, Mukkades rodzi!

Grzech Fatmagül – Odcinek 108: Fatmagül wpada w pułapkę Erdogana, Mukkades rodzi!

Grzech Fatmagül – Odcinek 108 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 108? Mukkades rodzi zdrową dziewczynkę, na wszelki wypadek trafia jednak do inkubatora, ponieważ urodziła się za wcześnie. Mały Murat jest zazdrosny, rodzina próbuje pocieszyć go prezentami. Kadir na seminarium spędza czasu z dawnymi przyjaciółmi, wzbudza to zazdrość Meryem. Perihan wraca do domu, lekarka Nil odwiedza ją jako lekarz prowadzący. W trakcie wizyty spotyka Erdogana i zamierza zaprzestać wizyt. Fatmagül wybiera się na wizytę do psychologa, na której rozmawia o zbliżeniu się do Kerima. W drodze powrotnej wpada w pułapkę Erdogana …

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 108?

Grzech Fatmagül – Odcinek 108 będzie emitowany w telewizji dnia 12 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 108 zostanie wyemitowana dnia 13 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 09:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Erdogan napada na Fatmagül gdy wraca z terapii, dziewczyna jest przerażona i woła o pomoc. Gwałciciel stara się ją przekonać aby wycofała pozew. Niespodziewanie na miejscu pojawia się Rahmi – atakuje Erdogana a on nieprzytomny upada na ziemie. Erdogan w krytycznym stanie zostaje odwiedziony do szpitala. Rahmiego zatrzymuje policja. Prokurator postanawia wysłać Rahmiego na badania psychiatryczne.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 106:

Grzech Fatmagül – Odcinek 108 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla Grzech Fatmagül odc. 108, kiedy powtórka?