Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 114: Mustafa ucieka przed policją!

Grzech Fatmagül – Odcinek 114: Mustafa ucieka przed policją!

Grzech Fatmagül – Odcinek 114 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 114? Kadir i Meryem na nagraniach, które zdobył Ömer zauważają Mustafę. Wysuwa się prosty wniosek, Mustafa był w pobliżu miejsca zdarzenia, lecz nie wiadomo co tam robił. Kadir zgłasza sprawę. Policja wzywa na przesłuchanie Erdogana z Mustafą. Mustafa widząc policyjny samochód pod swoim domem postanawia uciec. Kadir zwierza się Kerimowi, mówi mu że zakochał się w Meryem. Özge bardzo przeżywa wizytę Fatmagül, jej siostra ma pretensje do matki twierdząc, że niepotrzebnie spotkała się z Fatmagül. Fatmagül dzwoni do ich domu i prosi o rozmowę, Özge wypowiada swoje pierwsze słowa prosząc Fatmagül o pomoc.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 114?

Grzech Fatmagül – Odcinek 114 będzie emitowany w telewizji dnia 20 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 114 zostanie wyemitowana dnia 21 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 09:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Özge po rozmowie z Fatmagül wskazuje gwałciciela. Sprawa trafia do prokuratury. Mustafa znowu znika. Yaszaranowie próbują uzyskać informacje od Asu na temat męża. Firma Yaszaranów zostaje wykupiona, nowymi wspólnikami holdingu stają się Ender i Meltem Alagöz – Yaszaranowie są bardzo wściekli oraz zaskoczeni. Kadir oświadcza się Meryem w obecności całej rodziny Fatmagül i zaprasza ją na romantyczną kolacje.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 114:

Grzech Fatmagül – Odcinek 114 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Grzech Fatmagül odc. 114, kiedy powtórka?