Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 117: Kerim po ciężkiej operacji odzyskuje przytomność!

Grzech Fatmagül – Odcinek 117: Kerim po ciężkiej operacji odzyskuje przytomność!

Grzech Fatmagül – Odcinek 117 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 117?  Ranny Kerim zostaje zawieziony do szpitala. Odłamek kuli utknął w pobliżu rdzenia kręgowego, Kerima czeka ciężką operacja. Udaje się, operacja zostaje przeprowadzona pomyślnie i jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Policja przeszukuje domek w lesie. Mustafie udaje się uciec, zatrzymuje się u przyjaciela Serdara, który zaczyna coś podejrzewać i prosi komisarza Recepa, aby sprawdził Mustafę. Mithat zostaje aresztowany na dworcu autobusowym. Kerim odzyskuje przytomność, wszyscy liczą, że wyzna kto do niego strzelał, Kerim niestety niczego nie pamięta.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 117?

Grzech Fatmagül – Odcinek 117 będzie emitowany w telewizji dnia 23 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 117 zostanie wyemitowana dnia 27 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 09:00. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Kerim dalej przebywa w szpitalu, Fatmagül czuwa przy nim. Policja stara się znaleźć sprawcę. Yaszaranowie mają alibi, podejrzanym o usiłowanie zabójstwa jest Mustafa. Policjanci z Ildr zabierają Mustafę na przesłuchanie, w tym samym czasie inni funkcjonariusze szukają go w jego mieszkaniu. Halide jest bardzo zdenerowana, traci przytomność i trafia do szpitala. Policjanci z Ildr puszczają Mustafę wolno, mężczyzna dostaje informacje, że jego matka trafiła do szpitala, natychmiast wyrusza do Stambułu, w szpitalu Stambulska Policja zatrzymuje go pod zarzutem postrzelenie Kerima. Mustafa nie chce opuścić matki, obawia się, że może umrzeć. Kadir i Meryem zaręczają się.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 117:

Grzech Fatmagül – Odcinek 117 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Grzech Fatmagül odc. 117, kiedy powtórka?