Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 119: Fahrettin chce się zemścić za postrzelenie syna!

Grzech Fatmagül – Odcinek 119: Fahrettin chce się zemścić za postrzelenie syna!

Grzech Fatmagül – Odcinek 119 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 119? Policja aresztuje Mustafę. Stan Halide pogarsza się. Fahrettin zostaje powiadomiony o postrzeleniu syna i natychmiast przybywa do Stambułu. Mustafa zeznaje z Asu na policji, ich wersje wydarzeń wydają się dla funkcjonariuszy wiarygodne, a w sprawie brak jakichkolwiek dowodów. Policja postanawia wypuścić Mustafę. Asu domyśla się prawdy i mówi o wszystkim Samiemu. Reszat wpada w depresje.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 119?

Grzech Fatmagül – Odcinek 119 będzie emitowany w telewizji dnia 28 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 119 zostanie wyemitowana dnia 29 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 09:15. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Stan Kerima nagle się pogarsza, lekarze starają się zrobić wszystko aby go uratować. Rodzina Fatmagül jest bardzo zdenerwowana i zatroskana. Fahrettin próbuje dowiedzieć się prawdy od Asu, kobieta go okłamuje. Asu jest w szpitalu przy chorej matce Mustafy. Halide na łożu śmierci dzwoni do Fatmagül prosząc ją o wybaczenie. Mustafa wychodzi z aresztu i jedzie do szpitala. Niestety, jego matka umiera, a on nie zdążył się z nią pożegnać. Mustafa przysięga sobie, że zabije Kerima. Serdara dręczą wyrzuty sumienia, podejrzewa Mustafę o zabicie Vurala i postrzelenie Kerima.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 119:

Grzech Fatmagül – Odcinek 119 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Grzech Fatmagül odc. 119, kiedy powtórka?