Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 126: Asu jest szantażowana! Mustafa porywa Fatmagül!

Grzech Fatmagül – Odcinek 126: Asu jest szantażowana! Mustafa porywa Fatmagül!

Grzech Fatmagül – Odcinek 126 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 126? Asu zostaje zaprowadzona na policje, na posterunku pojawia się Münir, zastrasza kobietę jej przeszłością (prawdę o jej życiu w Niemczech i mężu, od którego uciekła) – jeśli Asu będzie zeznawać to poinformuje męża gdzie jest. Asu decyduje się milczeć. Fahrettin spotyka się z właścicielem gazety w Ildr, dowiaduje się, że Yaszaranowie zapłacili za milczenie wszystkim, którzy mieli z tą sprawą coś wspólnego. Kerim obawia się, że Fatmagül wciąż czuje coś do Mustafy. Yaszaranowie ukrywają Mustafę w piwnicy swojej rezydencji. Kadir dostaje wyniki bań sygnału GSM, jednak niczego nie dowodzą. Reszat mówi Mustafie, że Fatmagül na niego doniosła. Mustafa ucieka z domu Yaszaranów, śledzi Fatmagül i Kerima w drodze na terapię. Podczas gdy Kerim jest u terapeutki, Mustafa porywa Fatmagül.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 126?

Grzech Fatmagül – Odcinek 126 będzie emitowany w telewizji dnia 10 stycznia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 126 zostanie wyemitowana dnia 11 stycznia 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:15. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Mustafa zabiera Fatmagül do opuszczonej fabryki. W drodze nagrywa wiadomość do Kerima, mówiąc mu, że zemścić się w najgorszy możliwy sposób. Asu decyduje się złożyć na policji prawdziwe zeznania, mówi im, że Mustafa zabił Vurala. Policja odkrywa, że Mustafa porwał Fatmagül samochodem należącym do firmy Yaszaranów. Policjanci zgarniają wszystkich pracowników na posterunek. Selim i Erdogan są przestraszeni, czują, że zbliża się ich koniec, myślą jak uciec. Nil zakłada bloga na którym promuje kampanie na rzecz wsparcia dla Fatmagül, internauci są poruszeni całą historią. Mustafa rozmawia z Fatmagül o przeszłości.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 126:

Grzech Fatmagül – Odcinek 126 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Grzech Fatmagül odc. 126, kiedy powtórka?