Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 131: Asu spotyka męża od którego uciekła z Niemiec!

Grzech Fatmagül – Odcinek 131: Asu spotyka męża od którego uciekła z Niemiec!

Grzech Fatmagül – Odcinek 131 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 131? Selim i Erdogan dowiadują się w telewizyjnym wydaniu wiadomości o aresztowaniu Reszta i Münira. Selim wpada w depresję. Erdogan dzwoni do matki, po rozmowie wyrzuca telefon na przyczepę tira jadącego w innym kierunku niż oni. Kerim i Fahrettin poszukują Mustafy, docierają do grupki bezdomnych, która informuje ich, że był tu ktoś taki i zaprowadzili go do znachorki. Mężczyźni docierają do jej domu. Asu spotyka swojego byłego męża od którego uciekła z Niemiec.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 131?

Grzech Fatmagül – Odcinek 131 będzie emitowany w telewizji dnia 17 stycznia 2016 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 131 zostanie wyemitowana dnia 18 stycznia 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Kerim i Fahrettin odnajdują kryjówkę Mustafy, mężczyzna ucieka wraz z nowymi znajomymi. Selim i Erdogan dalej uciekają, policja podąża ich tropem. Sąd wydaje decyzje w sprawie Reszata, ma pozostać w areszcie do czasu rozprawy. Münir zostaje wypuszczony na wolność i próbuje ułożyć plan pozbycia się kłopotów. Kerim dostaje wiadomość, że Mustafa został złapany.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 131:

Grzech Fatmagül – Odcinek 131 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 131, kiedy powtórka?