Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 135: Mustafa zostaje skazany na 20 lat więzienia!

Grzech Fatmagül – Odcinek 135: Mustafa zostaje skazany na 20 lat więzienia!

Grzech Fatmagül – Odcinek 135 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 135? Sprawa sądowa Mustafy zostaje zakończona, mężczyzna zostaje skazany na 20 lat pozbawienia wolności, a Kerim jest całkowicie oczyszczony z zarzutów. Policja dalej poszukuje Selima i Erdogana, którzy ukrywają się z Ayce na statku. Kobieta opowiada im o swojej przemytniczej przeszłości. Kadira boli lewa ręka, Meryem stara się go namówić na wizytę u lekarza. Asu stara się o widzenie z osadzonym w więzieniu Mustafą. Ender zauważa w firmie Lale, która wydaje jej się dziwnie znajoma.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 135?

Grzech Fatmagül – Odcinek 135 będzie emitowany w telewizji dnia 23 stycznia 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 135 zostanie wyemitowana dnia 24 stycznia 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:00. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Były mąż Asu szantażuje ją, Sami chce się z nim jak najszybciej rozprawić, dzwoni do Omera po radę. Badania lekarskie wykazują u Kadira osteonekrozę, jego dłoń musi być operowana. Fahrettin poszukuje domu dla Kerima. Ender odkrywa, że Lale ukrywa swoją prawdziwą twarz, okazuje się, że kobiety chodziło razem do szkoły. Jeden z członków załogi na którym przebywa Erdogan i Selim odkrywa ich obecność, chce wysokiej zapłaty za milczenie. Mężczyzną udaje się przekroczyć granicę. Fatmagül i Kerim przypadkiem znajdują wymarzony dom.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 135:

Grzech Fatmagül – Odcinek 135 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 135, kiedy powtórka?