Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 139: Selim i Ayce zbliżają się do siebie!

Grzech Fatmagül – Odcinek 139: Selim i Ayce zbliżają się do siebie!

Grzech Fatmagül – Odcinek 139 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 139? Kerim przyjeżdża do Bodrum. Fatmagül domyśla się, że jego wyjazd był czymś spowodowany. Mukaddes odbiera kolejny list od Mustafy, postanawia go zniszczyć. Nowi sąsiedzi dają odczuć Fatmagül swoją niechęć. W posiadłości Lale uruchamia się alarm przeciwpożarowy, Perihan i Hilmiye idą tam zobaczyć co się dzieje. Odkrywają, że kobieta wcale tam nie mieszka i tylko obserwuje ich dom. Selim i Ayce zbliżają się do siebie.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 139?

Grzech Fatmagül – Odcinek 139 będzie emitowany w telewizji dnia 27 stycznia 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 139 zostanie wyemitowana dnia 30 stycznia 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:10. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Kerim nie może wybaczyć Fatmagül, jest pewny, że okłamywała go. Zwierza się Meryem i ojcu, oni starają się go zapewnić o miłości Fatmagül. Ayce przygotowuje się do opuszczenia Malty. Sami zmusza Demira aby pojechał z Asu przed otrzymaniem pieniędzy do adwokata. Lale nie podoba się to, że Perihan była w jej domu. Yaszar zostaje zatrzymany przez policję, dzięki Meltem. Erdogan wdaje się w bójkę i zostaje aresztowany. Ayce stara się przekonać Selima aby zostawił Erdogana i wspólnie z nią opuścił wyspę. Nieznana osoba włamuje się do nowego domu Fatmagül i zostawia na ścianie napis “Wynoście się!”. Rahmi, Kadir i Meryem ukrywają to przed Fatmagül. Dziewczyna postanawia zrobić Kerimowi niespodziankę i przyjeżdża do Bodrum.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 139:

Grzech Fatmagül – Odcinek 139 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 139, kiedy powtórka?