Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 144: Mustafa dzwoni do Fatmagül, Reszat wyrzuca Perihan i Hilmiye z domu!

Grzech Fatmagül – Odcinek 144: Mustafa dzwoni do Fatmagül, Reszat wyrzuca Perihan i Hilmiye z domu!

Grzech Fatmagül – Odcinek 144 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 144? Kerim i Fatmagül pracują nad urządzeniem nowego domu. Fahrettin stara się przekonać Kerima do zakupu kowalskiej pracowni. Ojciec Ayce zmusza ją do powrotu do Turcji. Sami składa Asu propozycje małżeństwa. Mustafa w więzieniu załatwia sobie możliwość telefonicznej rozmowy i dzwoni do Fatmagül. Reszat ogłasza swoje bankructwo i wyrzuca Perihan i Hilmiye z domu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 144?

Grzech Fatmagül – Odcinek 144 będzie emitowany w telewizji dnia 3 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 144 zostanie wyemitowana dnia 6 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:10. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Mustafa w rozmowie telefonicznej z Fatmagül błaga dziewczynę aby nie wychodziła za Kerima i czekała na jego. Fatmagül odmawia i zabrania mu jakiegokolwiek kontaktu. Kerim dowiadując się o telefonie Mustafy traci panowanie nad sobą. Zdesperowany Mustafa zleca zabójstwo Kerima. Do Turcji przyjeżdża Deniz i żona Fahrettina. W domu Kadira panuje miła, przedweselna atmosfera. Tylko Mukkades nie jest zadowolona, zazdrości szczęścia młodym. Mehmet jest zauroczony Deniz, dziewczynie jednak przypada Emre do gustu. Yaszaranowie pogrążają się w długach.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 144:

Grzech Fatmagül – Odcinek 144 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 144, kiedy powtórka?