Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 150: Fatmagül i Kerim dowiadują się o śmierci Mustafy, listonosz przynosi pożegnalny list do Fatmagül.

Grzech Fatmagül – Odcinek 150: Fatmagül i Kerim dowiadują się o śmierci Mustafy, listonosz przynosi pożegnalny list do Fatmagül.

Grzech Fatmagül – Odcinek 150 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 150? Podczas spaceru Deniz z Emrem i Mehmetem, między mężczyznami dochodzi do konfliktu. Mukaddes uświadamia Deniz, że obaj rywalizują o jej względy. Dzięki nagraniu dziennikarzy ujawnia się, że Perihan i Münir kontaktowali się z Selimem, policja ich zatrzymuje. Asu wychodzi ze szpitala, bardzo przeżywa śmierć byłego męża. Fatmagül i Kerim dowiadują się o śmierci Mustafy, Kadir wyjawia Kerimowi całą prawdę, podczas ich rozmowy pojawia się listonosz z listem od Mustafy. Kerim wręcza Fatmagül pożegnalny list.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 150?

Grzech Fatmagül – Odcinek 150 będzie emitowany w telewizji dnia 13 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 150 zostanie wyemitowana dnia 14 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:10. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Kerim przez przypadek mówi Fatmagül o listach od Mustafy. Kobieta jest zrozpaczona, że Kerim uwierzył w tą intrygę i każe wynosić się Mukaddes z jej życia. Rahmi postanawia wyprowadzić się z domu Kadira, wynajmuje mieszkanie dla swojej rodziny. Hacer i Sami wracają do domu. Stan Reszata się poprawia, mężczyzna ciągle pyta o syna. Komornicy zajmują po kolei wszystkie własności Yaszaranów.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 150:

Grzech Fatmagül – Odcinek 150 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 150, kiedy powtórka?