Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 153: Mukaddes chce dogadać się z Yaszaranami!

Grzech Fatmagül – Odcinek 153: Mukaddes chce dogadać się z Yaszaranami!

Grzech Fatmagül – Odcinek 153 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 153? Do Restauracji pod Różą przychodzi Reszat, Rahmi i Meryem wyrzucają go na bruk. Fatmagül zdaje egzamin na prawo jazdy. Münir odwiedza Reszata, twierdzi, że od nikogo nie może uzyskać pomocy. Mukaddes dzwoni do Perihan, ma zamiar dogadać się z Yaszaranami.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 153?

Grzech Fatmagül – Odcinek 153 będzie emitowany w telewizji dnia 17 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 153 zostanie wyemitowana dnia 20 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:10. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Fatmagül odwiedza dziennikarka Sinem, która postanowiła opisać jej historie w książce. Erdogan wyznaje coraz więcej faktów. Reszat i Perihan przyłapują Münira na próbie przywłaszczenia sobie pieniędzy od różnych biznesmenów. Mert oświadcza się Meltem, kobieta przyjmuje propozycje. W domu Yadigar pojawia się Selim, który jej zaniepokojony stanem zdrowia ojca. Münir składa na niego donos, Selim próbuje uciec przed policją. Mukaddes jedzie spotkać się z Perihan, zostaje przyłapana przez Kadira.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 153:

Grzech Fatmagül – Odcinek 153 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 153, kiedy powtórka?