Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 154: Mukaddes zostaje przyłapana przez Kadira na spotkaniu z Perihan!

Grzech Fatmagül – Odcinek 154: Mukaddes zostaje przyłapana przez Kadira na spotkaniu z Perihan!

Grzech Fatmagül – Odcinek 154 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 154? Fatmagül odwiedza dziennikarka Sinem, która postanowiła opisać jej historie w książce. Erdogan wyznaje coraz więcej faktów. Reszat i Perihan przyłapują Münira na próbie przywłaszczenia sobie pieniędzy od różnych biznesmenów. Mert oświadcza się Meltem, kobieta przyjmuje propozycje. W domu Yadigar pojawia się Selim, który jej zaniepokojony stanem zdrowia ojca. Münir składa na niego donos, Selim próbuje uciec przed policją. Mukaddes jedzie spotkać się z Perihan, zostaje przyłapana przez Kadira.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 154?

Grzech Fatmagül – Odcinek 154 będzie emitowany w telewizji dnia 20 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:50. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 154 zostanie wyemitowana dnia 21 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:15. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Rahmi jest zdruzgotany faktem współpracy Mukaddes z Yaszaranami. Żąda od niej rozwodu, Mukaddes grozi, że wyjedzie z dziećmi. Całą kłótnie słyszy mały Murat, który dowiaduje się z niej, że Rahmi nie jest jego prawdziwym ojcem. Fatmagül i Kerim spędzają weekend w Agva, na którym spotykają Kristin, dawną przyjaciółkę Kerima. Fatmagül zapewnia, że nie jest zazdrosna.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 154:

Grzech Fatmagül – Odcinek 154 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 154, kiedy powtórka?