Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 158: Fatmagül zachodzi w ciążę, dziewczynkę nazwą Enise!

Grzech Fatmagül – Odcinek 158: Fatmagül zachodzi w ciążę, dziewczynkę nazwą Enise!

Grzech Fatmagül – Odcinek 158 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 158? Kerim jest zaniepokojony zdrowiem Fatmagül, dzwoni do Merjem, aby się poradzić. Kadir trafnie sugeruję, że dziewczyna jest w ciąży. Okazuje się, że Fatmagül i Kerim bedą mieli córeczkę. Planują ją nazwać Enise. Mukaddes i Rahmi wracają do Ildr aby zacząć nowe życie, na miejscu otwierają mleczarnię. Meryem i Kadir nie mogą adoptować upragnionego dziecka, ponieważ okazuje się, że ma ono w Niemczech rodzinę, która chce się nim zaopiekować. Wybierają się Kretę śladami matki Merjem. Emre i Esma postanawiają się pobrać.

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 158?

Grzech Fatmagül – Odcinek 158 będzie emitowany w telewizji dnia 27 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 158 zostanie wyemitowana dnia 28 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 08:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Grzech Fatmagül?

Wróć tu niebawem – pracujemy nad tym!

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 158:

Grzech Fatmagül – Odcinek 158 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 158, kiedy powtórka?