Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzech Fatmagül – Odcinek 160: Zapada wyrok! To już koniec emisji serialu, dziś ostatni odcinek!

Grzech Fatmagül – Odcinek 160: Zapada wyrok! To już koniec emisji serialu, dziś ostatni odcinek!

Grzech Fatmagül – Odcinek 160 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Grzech Fatmagül odc. 160 ostatni? Podczas rozprawy Selim opowiada o zaręczynowym wieczorze. Oskarża Erdogana, że przez narkotyki, które mu dał, doszło do gwałtu na Fatmagül. Erdogan twierdzi, że nie namawiał Selima do wzięcia narkotyków. Kerim wpada w szał, winę zrzuca na Erdogana. Fatmagul, która jest w ciąży zaczyna wymiotować na sali sądowej. Sędzia zarządza krótką przerwę w rozprawie. Kerim stara się namówić Fatmagül aby nie przebywała na sali w trakcie rozprawy, kobieta jednak czuje, że musi tam być. Cały czas przypominają się jej chwile, kiedy była gwałcona. Erdogan przyznaje się do winy. Sędzia ogłasza wyrok: Erdogan zostaje skazany na 21 lat więzienia, Selim na 18, Kerim zostaje uniewinniony. Kary nie omijają również pozostałych, Munir i Resat otrzymują karę 7 lat pozbawienia wolności grzywnę. Mukkades otrzymuję karę grzywny za zniszczenie i zatajanie dowodów. Zgromadzeni przed sądem ludzie gratulują Fatmagül. Po rozprawie Fatmagül i Rahmi odwiedzają grób rodziców. Kerim odwiedza grób swojej matki, przebacza jej, że go opuściła. Mukaddes nie potrafi już patrzeć Fatmagül w oczy, ze wstydu.

Kerim i Fatmagül spacerują ulicami dawnego miasta, pada dialog:

– Czy to już koniec, Fatmagul? – pada pytanie.

– Nie. Moja historia, mój przypadek się zakończył. Moi wrogowie zostali ukarani. Ale haniebna sprawa Fethiye nadal się toczy. Przestępcy nie odpowiedzieli za swoje czyny …

Koniec! Dziękujemy, że byliście z nami! 🙂

Gdzie obejrzeć online i w TV Grzech Fatmagül – Odcinek 160?

Grzech Fatmagül – Odcinek 160 będzie emitowany w telewizji dnia 1 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka Grzech Fatmagül odc. 160 zostanie wyemitowana dnia 2 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 08:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Grzech Fatmagül na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Grafika serialowa Grzech Fatmagül odc. 160:

Grzech Fatmagül – Odcinek 160 finał, ostatni odcinek – gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Grzech Fatmagül odc. 160, kiedy powtórka?