Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Grzechy Mojego Ojca – Nowy Turecki Serial [pierwsze zdjęcia + zwiastun]

Grzechy Mojego Ojca – Nowy Turecki Serial [pierwsze zdjęcia + zwiastun]

“Grzechy Mojego Ojca” to najnowszy turecki serial produkcji ANS, który już wkrótce wszyscy będziemy mogli oglądać w wersji polskiej.

 

Życie małej Zeyno jest zależne od nieśmiertelności Ozana…
Historia Ozana zaczyna się od wzięcia na siebie zabójstwa, które popełnił Ferruh i aby chronić swoją ukochaną Yesim, zrywa z nią kontakt. Przez lata nie wie, że ma z nią córkę. Po latach Yesim spotyka się z Ozanem, by rozpocząć leczenie córki i uratować jej życie. Między Ozanem, a jego córką Zeyno rodzi się mocna więź, nie spodziewał się, że życie podaruje mu coś takiego. Życie Zeyno jest w rękach Ozana i nie powinno nic mu się stać do czasu przeszczepu. Zostaje jednak oskarżony pod zarzutem zabójstwa, którego nie popełnił, ale tym razem ma powód, by nie poświęcić drugi raz swojego życia.

Produkcja i reżyseria: Abdullah Oguz

W rolach głównych:


Kadir Doğulu

Melisa Sözen


Mustafa Uğurlu

İsmail Demirci


Mehrnoush Esmaeilpour


oraz mała Gökçen Bilge

GRZECHY MOJEGO OJCA – ZWIASTUN

Grzechy mojego ojca Zwiastun from Kosem on Vimeo.

 

1. ODCINEK [GALERIA ZDJĘĆ]

Grzechy Mojego Ojca – Gdzie oglądać w polskiej wersji?

Premiera serialu zapowiedziana jest na jesień tego roku, więc już wkrótce możemy spodziewać się emisji. Serial będzie tłumaczony przez grupę na Facebooku: Turcja TV – Serialowe Hity i Filmy. Dwugodzinne odcinki będą udostępniane raz w tygodniu w kilka dni po premierze w Turcji.