Strona Główna / Sporty Zimowe / Justyna Kowalczyk po raz kolejny atakuje Tajnera!

Justyna Kowalczyk po raz kolejny atakuje Tajnera!

Justyna Kowalczyk po raz kolejny publicznie wbija szpilkę Prezesowi PZN – Apoloniuszowi Tajnerowi. Biegaczka wypomina, że w Polsce wciąż nie ma warunków do treningu!

Mistrzyni Olimpijska w biegach narciarskich przyjechała do Polski na Święta Bożego Narodzenia. Przy okazji pobytu w kraju publicznie skrytykowała sytuację w Polskim Związku Narciarskim. Na Twitterze zamieściła wpis, w którym wytyka Prezesowi Tajnerowi brak profesjonalnych warunków do treningu.

 

W ciągu ostatnich lat biegi narciarskie w Polsce kojarzą się głównie z Justyną Kowalczyk. Niestety nie wykorzystano momentu, gdy 34-latka była jedną z najlepszych biegaczek świata i obecna sytuacja w tej dyscyplinie znacznie się skomplikowała. Podczas, gdy Kowalczyk zbliża się do końca kariery – nie widać żadnych jej następców, co więcej nie można znaleźć profesjonalnie przygotowanych tras biegowych, które umożliwią odpowiedni trening. Polka wielokrotnie wytykała już Prezesowi PZN, fakt że zawsze stawia na pierwszym miejscu skoki narciarskie.

Aktualnie biegaczka trenuje w Tatrach. W zamieszczonym dziś wpisie na Twitterze można zobaczyć, że Polka trenuje po Słowackiej stronie gór i chwali panujące tam warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi