Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Kalp Atisi: Czy w 16 odcinku Eylul odkryje prawdę o śmierci babci? [GORĄCY ZWIASTUN + teorie fanów]

Kalp Atisi: Czy w 16 odcinku Eylul odkryje prawdę o śmierci babci? [GORĄCY ZWIASTUN + teorie fanów]

Każdy, kto mianuje się fanem serialu ‘Kalp Atisi / Bicie Serca” prędzej, czy też później… Powiedział sobie w myślach lub głośno zdanie “Znam Aliego/Eylul/Oguza/Esmę/Bahar/Alpa/Ipek/Sinana/Samo/Suleymana (niepotrzebne skreślić). Przecież nie zrobi… (wstawić dowolną czynność/sytuację/zachowanie)”. Owszem znamy postaci. Znamy tych lekarzy… Tych wyimaginowanych idealistów. Ale… Jest jedna ważna kwestia kim bilir (kto wie), co siedzi w głowie Makbule Kosif, Edy Tezcan oraz ich współpracowników, czyli drużyny odpowiedzialnej za scenariusz “Bicia Serca”. W przeciągu ostatnich 6 odcinków z życiem pożegnały się dwie czołowe postacie. O ile śmierć Ziyanura Denizoglu była podyktowana tym, że w koreańskim odpowiedniku (na którym przecież opiera się serial) on również umiera, tak do tej pory nieznane są przyczyny uśmiercenia Bahar Tunc. Chodzą plotki, że być może Ege Kokenli, która wcielała się w tą postać otrzymała angaż jako czołowa bohaterka w jakieś nowej produkcji. Cóż… Kim bilir. Czas pokaże. Póki co Ege korzysta z wolnego. Spędza czas na spotkaniach z przyjaciółmi, zakupach i bywaniu na koncertach. To tyle tytułem wstępu.

A co nas czeka w kolejnym odcinku?

Na dziś wiadomo nie wiele. Właśnie na światło dzienne wyszedł pierwszy zwiastun 16 odcinka.

Wnioski, wnioski, wnioski… Czyli teorie fanów!

Bardzo dziwne byłoby, gdyby zwiastun nie został już rozpracowany. Gdyby nie obejrzano go już wiele razy i gdyby nie zinterpretowano każdego słowa, każdej kropki i każdego przecinka na kilkadziesiąt sposobów. Poniżej przedstawiamy wnioski, do których fandom (fani serialu) doszedł po jego analizie.

  1. Eylul dowie się prawdy o tym, że ojciec Aliego skłamał i podstawił “lekarza”.
  2. Eylul dowie się o tym nie od Aliego, ale ten ktoś, kto jej powie nie omieszka wspomnąć, że Ali już wiedział.
  3. O całej sprawie wie, tylko Selim. Ani Sinan, ani Suleyman nie mają bladego pojęcia ile i czy w ogóle Ali wie. Czyżby w “akcie zemsty” sprzedał przyjaciela?aleyKolejny zwiastun 16 odcinka pojawi się w środę lub czwartek. Zobaczymy, co przygotowała dla nas Makbule. Jak myślicie, kto umrze tym razem?