Strona Główna / Kalp Atisi / Bicie Serca: Bombowy zwiastun nowego odcinka [ ZWIASTUN ODCINEK 20]

Bicie Serca: Bombowy zwiastun nowego odcinka [ ZWIASTUN ODCINEK 20]

Na pewno już wiele z Was niecierpliwie czeka na kolejny wspólny LIVE z serialem “Bicie Serca”. Przypominamy, że widzimy się co piątek o godzinie 19 na naszej grupie “Czas Na Tureckie”.

W serialu robi się coraz ciekawiej, scenarzyści nie dają nam ani chwili wytchnienia, dorzucając co chwilę nowych bohaterów a wraz z nimi nowe dramaty. W nowym zwiastunie, który został opublikowany wczoraj wieczorem możemy dostrzec romantyczne i dramatyczne momenty. W szpitalu rozgrywa się tragedia związana z podrzuconą torbą, w której prawdopodobnie jest bomba. Kto pokusił się o takie okrucieństwo? Czy zrozpaczony ojciec zamordowanej Meldy chce zemścić się na personelu szpitala “Heartbeat”?

Natomiast była żona Aliego Asafa nie daje za wygraną i nadal próbuje zbliżyć się do ex-męża, tym razem zawierając umowę z Sinanem. Jak Ali zareaguje na wiadomość o tym, że Nazli będzie pracowała u jego boku?

W tle dramatycznych wydarzeń Esma postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i składa propozycję małżeństwa Alpowi na oczach całego szpitala. W głowie fanów pojawiła się myśl “I żyli długo i szczęśliwie”, gdy nagle pojawiło się zdjęcie ukazujące Esmę na łożu śmierci…Zaręczynowy żart czy faktycznie Esma zostanie tak długo wyczekiwanym “trupem odcinka”?

Poniżej przedstawiam zwiastun i zachęcamy do dyskusji:
KLIK :
ZWIASTUN ODCINKA 20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi