Strona Główna / Kalp Atisi / Kalp Atisi: Wiemy, kiedy finał serialu! [GORĄCY NEWS!]

Kalp Atisi: Wiemy, kiedy finał serialu! [GORĄCY NEWS!]

Kiedy Ewka mówiła “O finale dowiecie się pierwsi ode mnie” – nikt Ewki nie słuchał. Nie bez przyczyny mówi się, że “Gdzie diabeł nie może, tam Ewkę pośle”. Rzuciłam wszystko i popędziłam na plan. A skąd informacje mam? KIM BILIR.

Oczywiście nie możemy być pewni niczego, bo w Turcji wiadomo… Decyduje reyting. Ale…

“Bicie Serca” zmienia dzień emisji z piątku na niedzielę.   Stacja wprowadza nowe seriale i nową ramówkę, ale co najistotniejsze jest BARDZO ZADOWOLONA  z wyników oglądalności “Kalp Atisi”. 

KIEDY FINAŁ SERIALU?!

To pytanie doprowadza mnie do szału. I jak jeszcze raz ktoś mi je zada albo usłyszę “Powinni już to skończyć” to przysięgam spakuje tą osobę w czarny worek i będę torturować gorzej niż Sułtan Aliego Asafa! Serio.

A teraz to, co najważniejsze… Uprzedzam, że są to bardzo nieoficjalne informacje zasłyszane tu i ówdzie, aczkolwiek z dość wiarygodnych miejsc. Jak, od kogo i gdzie? KIM BILIR.

Jeśli chodzi o termin finału… Nieoficjalnie w Turcji mówi się, że serial poleci do czerwca 2018, ale powróci do nas we wrześniu z drugim sezonem!

Stacja jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności oraz środków, które zarabia dzięki serialowi. Widać to chociażby po przybywającej ilości inwestorów.

 

 

2 komentarze

  1. FankaTurkotelek

    poważnie kobieto? Gdyby stacja była zadowolona to nie zmienia dnia emisji, z tygodnia na tydzień widać spadek ratingu i ty piszesz o 2 sezonie? Kim bilir, kim bilir ile ty wypiłaś procentów zanim te słowa pisałaś…. Wg mnie (sądzę że nie dasz rady mnie torturowac) ten serial zszedł na totalne psy widać brak pomysłów na wątki i przyciagniecie widza… Nawet twój pan wspaniała Grzywa tego nie ratuje i nie ciągnie. Serial, który powinien zostać porażką roku 2017.

  2. tylko pogratulować wyobraźni autorce tego tekstu, drugi sezon .. poważnie?

    http://www.ranini.tv/haber/28760/1/kalp-atisinda-yazar-degisikligi-oldu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi