Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Kara Sevda: 2 lata od premiery sprawdzamy, co się dzieje u obsady.

Kara Sevda: 2 lata od premiery sprawdzamy, co się dzieje u obsady.

Czy ktokolwiek z was pamięta jaki dzisiaj mamy dzień? Tak to już dwa lata od emisji pierwszego odcinka naszego ukochanego serialu kara sevda, dokładnie 14.10.2015 pierwszy raz zetknęliśmy się z historią wiecznej miłości Kemala i Nihan oraz chorej obsesji Emira. Jesteście w stanie sobie przypomnieć waszą reakcję po pierwszym odcinku? Przypomnijmy sobie o czym to było i jak zaczęło. 

Młoda dziewczyna jest zmuszona do porzucenia swego życia miłosnego dla dobra swej rodziny i wychodzi za mąż pod przymusem za innego mężczyznę którego w ogóle nie kocha. Pięć lat później w końcu spotyka ponownie swą pierwszą miłość i pomimo rozłąki nadal kochają się tak bardzo jak przed rozstaniem. Jednak nie mogą być razem, bo ona jest teraz mężatką psychopaty, który nie zna granic. Jest to trójkąt miłosny z dużą ilością dramatu z powodu walki o uczucie.

A co słychać u czołowych gwiazd produkcji po dwóch latach od pierwszego odcinka?

Neslihan Atagul Dogulu właśnie rozpoczęła kolejną kampanię promocyjną Pantene Turkey. Burak nagrywa film, w którym zagra razem z Keremem Bursinem, a już niedługo ruszą zdjęcia do jego nowego serialu dla stacji StarTV. A co u Kaana? Kaan póki co odpoczywa. Miał grać w serialu “Cukur”, ale jak widać coś nie wyszło. Ruzgar Aksoy (Tarik) już niebawem zagości ponownie w tureckiej telewizji za sprawą swej roli w serialu “Yuz Yuze”. Caglę Demir możecie oglądać w obecnie emitowanym serialu na StarTV pt. “Siyah Inci”. Chodzą plotki,  że Melisa Asli Pamuk i Zerrin Tekindor zagrają razem w jednym serialu, który ponownie ma produkować Ay Yapim. Hazal (Zeynep) nie powodzi się zbyt dobrze. Ostatnio gruchnęła wiadomość o jej rozstaniu i otwarciem sprawy rozwodowej, zaś jej nowy serial ‘Ruya’ został zdjęty z anteny zaledwie po 10 odcinkach. Ali Burak (Tufan) i Metin (Hakki) pracują w pocie czoła na planie ‘Kalp Atisi’, który to serial można oglądać w każdy piątek na antenie ShowTV.

A wy jak wspominacie swoje pierwsze spotkanie z bohaterami “Wiecznej miłości”? Czekacie na emisję serialu w polskiej telewizji?

Obsada Kara Sevda