Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Książę Harry zaręczony!

Książę Harry zaręczony!

„Jego Królewska Wysokość Książę Walii z przyjemnością ogłasza, że Książę Harry zaręczył się z panią Meghan Markle” – taki komunikat wydały wczoraj służby prasowe księcia Karola, ojca Harrego.

Zaręczyny miały miejsce kilka tygodni temu, jednak książę  Harry zwlekał z ich ogłoszeniem, prawdopodobnie ze względu na uroczyste obchody 70 rocznicy ślubu  swoich dziadków – królowej Elżbiety II i księcia Filipa.

W dalszej części komunikatu czytamy, że  książę poinformował  o zaręczynach  najbliższą rodzinę, z królową na czele, spotkał się też z rodzicami Meghan, którzy udzieli parze swojego błogosławieństwa.

Ślub odbędzie się prawdopodobnie wiosną przyszłego roku,  a młoda para zamieszka w pałacu Kensington, obok Williama i Kate.

Narzeczeni udzielili wspólnego wywiadu, w którym opowiadali o początkach swojego związku. Książę Harry i Meghan poznali się na „randce w ciemno”, zorganizowanej przez wspólnych przyjaciół.  Harry  nie spodziewał się, że tak szybko się zakocha. Same oświadczyny były dość niekonwencjonalne, ponieważ doszło do nich podczas przygotowań do kolacji – książę upadł na kolana przed ukochaną, podczas gdy w piekarniku piekł się kurczak.

Meghan pokazał również pierścionek zaręczynowy, zaprojektowany przez narzeczonego. Znajdują się w nim 3 diamenty – 1 pochodzi  z Botswany, gdzie para spędziła wspólne wakacje, natomiast 2 pozostałe – z kolekcji, która należała do matki Harrego,  zmarłej księżnej Diany.

Związek Harrego, który jest (jeszcze – kolejne royal baby w drodze)  5 w kolejce do brytyjskiego  tronu, ze starszą o 4 lata, rozwiedzioną amerykańską aktorką, znaną z serialu „W garniturach”, wywoływał kontrowersje od samego początku.  Teraz rodzina i poddani mają nadzieję, że książę znany z licznych skandali, ustatkuje się przy żonie.

Czy mogą na to liczyć? Cóż, para zapowiedziała, że ich ślub nie będzie tradycyjny.

Pozostaje życzyć narzeczonym wielu szczęśliwych chwil!

O autorze Anna_Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi