Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Książę Harry zaręczony!

Książę Harry zaręczony!

„Jego Królewska Wysokość Książę Walii z przyjemnością ogłasza, że Książę Harry zaręczył się z panią Meghan Markle” – taki komunikat wydały wczoraj służby prasowe księcia Karola, ojca Harrego.

Zaręczyny miały miejsce kilka tygodni temu, jednak książę  Harry zwlekał z ich ogłoszeniem, prawdopodobnie ze względu na uroczyste obchody 70 rocznicy ślubu  swoich dziadków – królowej Elżbiety II i księcia Filipa.

W dalszej części komunikatu czytamy, że  książę poinformował  o zaręczynach  najbliższą rodzinę, z królową na czele, spotkał się też z rodzicami Meghan, którzy udzieli parze swojego błogosławieństwa.

Ślub odbędzie się prawdopodobnie wiosną przyszłego roku,  a młoda para zamieszka w pałacu Kensington, obok Williama i Kate.

Narzeczeni udzielili wspólnego wywiadu, w którym opowiadali o początkach swojego związku. Książę Harry i Meghan poznali się na „randce w ciemno”, zorganizowanej przez wspólnych przyjaciół.  Harry  nie spodziewał się, że tak szybko się zakocha. Same oświadczyny były dość niekonwencjonalne, ponieważ doszło do nich podczas przygotowań do kolacji – książę upadł na kolana przed ukochaną, podczas gdy w piekarniku piekł się kurczak.

Meghan pokazał również pierścionek zaręczynowy, zaprojektowany przez narzeczonego. Znajdują się w nim 3 diamenty – 1 pochodzi  z Botswany, gdzie para spędziła wspólne wakacje, natomiast 2 pozostałe – z kolekcji, która należała do matki Harrego,  zmarłej księżnej Diany.

Związek Harrego, który jest (jeszcze – kolejne royal baby w drodze)  5 w kolejce do brytyjskiego  tronu, ze starszą o 4 lata, rozwiedzioną amerykańską aktorką, znaną z serialu „W garniturach”, wywoływał kontrowersje od samego początku.  Teraz rodzina i poddani mają nadzieję, że książę znany z licznych skandali, ustatkuje się przy żonie.

Czy mogą na to liczyć? Cóż, para zapowiedziała, że ich ślub nie będzie tradycyjny.

Pozostaje życzyć narzeczonym wielu szczęśliwych chwil!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi