Strona Główna / Piłka Nożna / Kuba Błaszczykowski zdradza w jakim klubie chciałby zakończyć karierę sportową

Kuba Błaszczykowski zdradza w jakim klubie chciałby zakończyć karierę sportową

Jakub Błaszczykowski, piłkarz niemieckiego Wolfsburga i reprezentacji Polski udzielił obszernego wywiadu dla niemieckiego portalu schwatzgelb.de – jest to kibicowski portal Borussii Dortmund. Zdradził w nim między innymi w jakim klubie chciałby zakończyć zawodową karierę piłkarza oraz którego z reprezentantów Polski mógłby polecić Borussii!

Trzymaj się Aro! Jesteśmy z Tobą! ???

A post shared by Kuba Błaszczykowski Official (@kuba.blaszczykowski) on

– Już przy transferze do BVB powiedziałem, że chciałbym tam skończyć karierę. Ale może też wyjść inaczej, tego nigdy nie wiadomo. Muszę być zdrowy. Jeśli tak będzie, tak chciałbym zrobić. Znam wielu ludzi z moich czasów w Wiśle, którzy nadal są w klubie. Nie zapominam wspólnych czasów. Zawsze pamiętam, co ludzie dla mnie zrobili. Dostałem od Wisły wielką szansę i nigdy nie zapomnę, kto mi dał szansę. Tylko dzięki Wiśle Kraków wszedłem do zawodowej piłki. To był bardzo ważny krok i za niego chcę na koniec kariery powiedzieć: dziękuję – mówi piłkarz w przetłumaczonym przez Michała Trelę (dziennikarza “Przeglądu sportowego”) wywiadzie.

Na pytanie dotyczące wskazania piłkarza z reprezentacji Polski, którego mógłby polecić Borussii Dortmund, Błaszczykowski odpowiedział – Ciężko powiedzieć. BVB ma wielu dobrych piłkarzy, a dla graczy, zwłaszcza młodych, jest bardzo ważne, by weszli i od razu występowali regularnie. Wtedy można się rozwijać, a to jest najważniejsze. Jest wielu dobrych piłkarzy w reprezentacji. Gdybym miał podać jedno nazwisko, wskazałbym Piotra Zielińskiego. To młody gracz, który ma jeszcze trochę czasu, ale już pokazuje, jak wielki ma potencjał.

Cały przetłumaczony wywiad można znaleźć pod poniższym linkiem:

Jakub Błaszczykowski udzielił kolejnego obszernego wywiadu w niemieckich mediach. Tym razem dla kibicowskiego portalu…

Publié par Z nogą w głowie. Piłkarski blog Michała Treli sur vendredi 12 Janvier 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi