Strona Główna / Łzy Cennet / Łzy Cennet – Odcinek 5 i 6: Cennet zostaje sprzątaczką. Babcia Cennet spotyka się z Arzu! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Łzy Cennet – Odcinek 5 i 6: Cennet zostaje sprzątaczką. Babcia Cennet spotyka się z Arzu! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Łzy Cennet Odcinek 5 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Łzy Cennet odc. 5? Cennet nie chce wracać do firmy Arzu, postanawia zatrudnić się jako sprzątaczka. Mukaddes dowiaduje się, że dziewczyna została zwolniona z firmy. Melisa ma dokonać prezentacji jej projektu, jednak Selim nie wyraża na to zgody. 

Serial Łzy Cennet – Odcinek 5 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 4 września 2018 na kanale TVP2 o godz. 17:10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Łzy Cennet na VOD.TVP.PL.

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Łzy Cennet Odcinek 6 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Łzy Cennet odc. 5? Prezentacja Melisy nie idzie zgodnie z planem, sytuacje ratuje Cennet. Ryza sprzeciwia się zwolnieniu dziewczyny. Arzu zastrasza Cennet i zabrania powrotu do pracy. Mahir odnawia romans z Ozlem.

Serial Łzy Cennet – Odcinek 6 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 5 września 2018 na kanale TVP2 o godz. 17:10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Łzy Cennet na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi