Strona Główna / Łzy Cennet / Łzy Cennet – Odcinek 7 i 8: Co się wydarzy? Sprawdź darmowe streszczenie.

Łzy Cennet – Odcinek 7 i 8: Co się wydarzy? Sprawdź darmowe streszczenie.

Łzy Cennet Odcinek 7 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Łzy Cennet odc. 7? Cennet zaczyna pracować na targu rybnym, Selim stara się ją namówić do powrotu do pracy w jego firmie. Melisa zaczyna dochodzić do siebie po nadużyciu alkoholu. Nilgun ma jej za złe, że naraziła życie Selima.

Serial Łzy Cennet – Odcinek 7 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 6 września 2018 na kanale TVP2 o godz. 17:10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Łzy Cennet na VOD.TVP.PL.

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Łzy Cennet Odcinek 8 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Łzy Cennet odc. 8? Streszczenie w trakcie tworzenia, zapraszamy później. 🙂 

Serial Łzy Cennet – Odcinek 8 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 7 września 2018 na kanale TVP2 o godz. 17:10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Łzy Cennet na VOD.TVP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi