Strona Główna / Łzy Cennet / Łzy Cennet – Odcinek 9 i 10: Selim wyznaje Cennet swoje uczucia! Mukaddes dostaje ataku serca! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Łzy Cennet – Odcinek 9 i 10: Selim wyznaje Cennet swoje uczucia! Mukaddes dostaje ataku serca! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Łzy Cennet Odcinek 9 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Łzy Cennet odc. 9? Selim wypływa z Cennet i Omerem na połów ryb, w trakcie przejazdu wyznaje Cennet swoje uczucia. Mukaddes przesyła Arzu dziecięce listy Cennet. Mukaddes dostaje ataku serca.

Serial Łzy Cennet – Odcinek 9 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 10 września 2018 na kanale TVP2 o godz. 17:10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Łzy Cennet możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Łzy Cennet na VOD.TVP.PL.

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? → Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Łzy Cennet Odcinek 10 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Łzy Cennet odc. 10? Mukaddes dostaje ataku serca i trafia do szpitala. Cennet podejrzewa, że stało się to po rozmowie z jej matką. Mukaddes daje wnuczce broszkę jej matki. Cennet prosi Selima aby pomógł ją jej odnaleźć. Ozlem nie wraca do Ameryki. Kłóci się z Senolem o pieniądze.  

Serial Łzy Cennet – Odcinek 10 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 11 września 2018 na kanale TVP2 o godz. 17:10. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Łzy Cennet możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP2). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Łzy Cennet na VOD.TVP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi