Strona Główna / Portal Wielotematyczny / M jak Miłość – Odcinek 1279: Marta chce rozwodu od Andrzeja!

M jak Miłość – Odcinek 1279: Marta chce rozwodu od Andrzeja!

M jak Miłość – Odcinek 1279 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu M jak Miłość odc. 1279?  Marta wyznaje Andrzejowi, że spotyka się z innym i pragnie rozwodu. Piotrek wpada przypadkiem na Karolinę – koleżankę ze studiów. Olek zamierza podpisać w Kuwejcie kolejny kontrakt na okres 2 lat. Radek pakuje się w kolejne tarapaty, kurator znajduje przy nim woreczek z marihuaną. Monice w opiece nad małą Olą pomaga Górecki, wyznaje jej, że chciałby aby razem zamieszkali.

Zapowiedź M jak Miłość – Odcinek 1279:

Zwiastun znajdziesz na stronie -> http://mjakmilosc.tvp.pl/28954448/zwiastun-1279

Gdzie obejrzeć online i w TV M jak Miłość – Odcinek 1279?

M jak Miłość – Odcinek 1279 będzie emitowany w telewizji dnia 20 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 20:40. Powtórka M jak Miłość odc. 1279 zostanie wyemitowana dnia 21 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 16:05. Odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> M jak Miłość na VOD.TVP.PL – powtórki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo, a przedpremierowy odcinek można obejrzeć dokonując opłaty około 5zł. SMS lub przelewem.

Co się wydarzy w następnym odcinku M jak Miłość?

Maria prosi Artura aby oddał jej pendrive z z danymi, które mogą zaszkodzić Bilskiemu. Mężczyzna odmawia ukrywając fakt, że go zgubił. Ponadto zaczyna śledzić Roberta w celu zdobycia nowych dowodów na to, że Bilski dalej prowadzi nielegalne interesy. Maria odkrywa, że facet ją okłamał i wcale nie mieszka w hostelu. Ala i Paweł myślą nad zakupem nowego mieszkania, chcą aby Stefan przeprowadził się do większego domu razem z nimi. Kacper, którego zaatakowali go bandyci, ostrzega Julkę przed Pawłem, twierdzi, ze ma powiązania z mafią. Andrzejek wyznaje Marcinowi, że przez Marzenkę chce odejść z siedliska.

Grafika serialowa M jak Miłość odc. 1279:

M jak Miłość – Odcinek 1279 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź M jak Miłość odc. 1279, kiedy powtórka?