Strona Główna / Portal Wielotematyczny / M jak Miłość – Odcinek 1323: Franek przełoży ślub, Kisielowa chce otruć Barbarę!

M jak Miłość – Odcinek 1323: Franek przełoży ślub, Kisielowa chce otruć Barbarę!

M jak Miłość – Odcinek 1323 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu M jak Miłość odc. 1323?  Policja potwierdza, że Maciek nie zaginął, tylko uciekł z siedliska bez płacenia i nawet nie próbuje go szukać. Janek znajduje w lesie kluczyki do jego auta. Franek dostaje propozycję pracy w Bieszczadach. Z tego powodu musi przełożyć ślub. Maria zaczyna w końcu pracę dla Kamila Starskiego. Kisielowa zaprasza Roberta na obiad do domu Mostowiaków, na którym dojdzie do wstrząsającego wydarzenia. Paweł w Warszawie idzie do Teresy na kameralną parapetówkę. A gdy jej córka Aga opowiada o swoich problemach ze znalezieniem pracy, załatwia dziewczynie miejsce w bistro.

Gdzie obejrzeć online i w TV M jak Miłość – Odcinek 1323?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1323 będzie emitowany w telewizji dnia 23 października na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu M jak Miłość odc. 1323 będzie można obejrzeć na kanale TVP2 24 października od godz. 15.30, 28 października od godz. 06.30 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL

Co się wydarzy w następnym odcinku M jak Miłość?

Artur okłamuje Marcina, mówiąc że Iza zaszła z nim w ciążę, ale poroniła i po utracie dziecka wyjechała do USA. Marzenka przygotowuje się do wesela i dostrzega, że Andrzejek na każdą wzmiankę o ślubie jest bliski paniki. Lisiecki ma wypadek: spada w siedlisku ze schodów, nie może stanąć na nogi i jest pewien, że został sparaliżowany. Kinga czuje, że Piotrek jest w kancelarii niedoceniany i namawia męża, by zaczął walczyć o posadę wspólnika. A później zaprasza na Deszczową Magdę oraz Andrzeja.

Grafika serialowa M jak Miłość odc.1323: