Strona Główna / Portal Wielotematyczny / M jak Miłość – Odcinek 1324: Czy Iza straciła dziecko? Ślub Andrzejka i Marzenki!

M jak Miłość – Odcinek 1324: Czy Iza straciła dziecko? Ślub Andrzejka i Marzenki!

M jak Miłość – Odcinek 1324 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu M jak Miłość odc. 1324? Artur okłamuje Marcina, mówiąc że Iza zaszła z nim w ciążę, ale poroniła i po utracie dziecka wyjechała do USA. Marzenka przygotowuje się do wesela i dostrzega, że Andrzejek na każdą wzmiankę o ślubie jest bliski paniki. Lisiecki ma wypadek: spada w siedlisku ze schodów, nie może stanąć na nogi i jest pewien, że został sparaliżowany. Kinga czuje, że Piotrek jest w kancelarii niedoceniany i namawia męża, by zaczął walczyć o posadę wspólnika. A później zaprasza na Deszczową Magdę oraz Andrzeja.

Gdzie obejrzeć online i w TV M jak Miłość – Odcinek 1324?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1324 będzie emitowany w telewizji dnia 24 października na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu M jak Miłość odc. 1324 będzie można obejrzeć na kanale TVP2 25 października od godz. 15.30, 29 października od godz. 06.35 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL

Co się wydarzy w następnym odcinku M jak Miłość?

Kinga  zaprasza na kolację Wernera, aby Piotr awansował na wspólnika. Załamany Marcin opowiada Zduńskiej o tym, co usłyszał od Artura. Przyjaciółka radzi mu, by szczerze porozmawiał z byłą ukochaną. Chodakowski odkrywa, że Lewińska jest w Gdyni i od razu jedzie nad morze. W Trójmieście poznaje tajemniczą Annę. Górecki wciąż próbuje pogodzić się z Olgą. Radek wpada w kłopoty. Do bistro zagląda Igor, który żąda od chłopaka gigantycznych karnych odsetek po spłacie długu. Grozi mu, że jeśli nie dostanie pieniędzy, Oldze będzie potrzebny chirurg plastyczny.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1324: