Strona Główna / Portal Wielotematyczny / M jak Miłość – Odcinek 1325: Radek rozstaje się z Olgą! Marcin będzie chciał się zabić?

M jak Miłość – Odcinek 1325: Radek rozstaje się z Olgą! Marcin będzie chciał się zabić?

M jak Miłość – Odcinek 1325 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu M jak Miłość odc. 1325? Kinga  zaprasza na kolację Wernera, aby Piotr awansował na wspólnika. Załamany Marcin opowiada Zduńskiej o tym, co usłyszał od Artura. Przyjaciółka radzi mu, by szczerze porozmawiał z byłą ukochaną. Chodakowski odkrywa, że Lewińska jest w Gdyni i od razu jedzie nad morze. W Trójmieście w dziwnych okolicznościach poznaje tajemniczą Annę. Górecki wciąż próbuje pogodzić się z Olgą. Radek wpada w kłopoty. Do bistro zagląda Igor, który żąda od chłopaka gigantycznych karnych odsetek po spłacie długu. Grozi mu, że jeśli nie dostanie pieniędzy, Oldze będzie potrzebny chirurg plastyczny.

Gdzie obejrzeć online i w TV M jak Miłość – Odcinek 1325?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1325 będzie emitowany w telewizji dnia 30 października na kanale TVP2 od godz. 20.45. Powtórkę serialu M jak Miłość odc. 1325 będzie można obejrzeć na kanale TVP2 31 października od godz. 15.30, 4 listopada od godz. 06.30 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL

Co się wydarzy w następnym odcinku M jak Miłość?

Ala wraca do Polski. W tajemnicy przed Pawłem idzie do ginekologa. Jest kompletnie załamana, gdy słyszy, że zaszła w ciążę, ale nie ze swoim mężem. Julka szuka miłości na portalu randkowym. Na pierwszą randkę dziewczyna umawia się w bistro, gdzie poznaje Jakuba Karskiego. Maria odkrywa, że Rogowski spotyka się Kamilą Milewską, która jest od niego sporo młodsza. Kisielowa jedzie do Warszawy na randkę z Robertem. Nie wie, że jej adorator w tajemnicy umawia się także z innymi kobietami.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1325: