Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1329 (wtorek): Lucjan umiera we śnie! Czy Marcin zobaczy swoją córkę?

M jak Miłość – Odcinek 1329 (wtorek): Lucjan umiera we śnie! Czy Marcin zobaczy swoją córkę?

M jak Miłość – Odcinek 1329 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1329? Mostowiakowie dowiadują się ze szpitala o śmierci Lucjana. Chwilę później do Grabiny przyjeżdża niemal cała rodzina. Barbara dostaje list od pielęgniarki, który napisał jej mąż w ostatnich godzinach życia. Iza wraca z Arturem do Polski, gdyż jej ciotka trafia do szpitala. W wyniku ciężkiej podróży Lewińska zaczyna rodzić. Marcin nadal żyje w przekonaniu, że Iza straciła dziecko. Mijają się wzajemnie niezauważeni.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1329?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1329 będzie emitowany w telewizji dnia 14 listopada (wtorek) na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 15 listopada od godz. 15.30, 19 listopada od godz. 06.20 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL
UWAGA!
Odcinek 1329 nie został wyemitowany w poniedziałek (13 listopada), gdyż o godz. 20.50 został wyemitowany film.

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Mateusz ma koszmary, nie radzi sobie z emocjami. Przypomina sobie, jak Maciek zaatakował nad rzeką Justynę i ta zepchnęła go ze skarpy. Kisielowa planuje sprzedać dom, rzucić pracę i zamieszkać z Robertem. Staszek próbuje ostrzec seniorkę przed oszustem. Za radą Uli Janek spotyka się ze swoim ojcem, z którym nie widział się od kilku lat. Morawski senior przyjeżdża do siedliska razem ze swoją młodą żoną Moniką.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1329:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi