Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1330: Mateusz zna zbrodnię Justyny! Czy Marta odwiedzi Gosię?

M jak Miłość – Odcinek 1330: Mateusz zna zbrodnię Justyny! Czy Marta odwiedzi Gosię?

M jak Miłość – Odcinek 1330 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1330? Mateusz ma koszmary. Nie radzi sobie z emocjami. Przypomina sobie, jak Maciek zaatakował nad rzeką Justynę i ta zepchnęła go ze skarpy. Kisielowa planuje sprzedać dom, rzucić pracę i zamieszkać z Robertem. Staszek próbuje ostrzec seniorkę przed oszustem. Za radą Uli Janek spotyka się ze swoim ojcem, z którym nie widział się od kilku lat. Morawski senior przyjeżdża do siedliska razem ze swoją młodą żoną Moniką.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1330?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1330 będzie emitowany w telewizji dnia 20 listopada na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 21 listopada od godz. 15.30, 25 listopada od godz. 06.55 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Paweł szuka zapomnienia w alkoholu i ma kłopoty w pracy. Jakub robi wszystko, by sekretarka Zduńskiego obdarzyła go w końcu sympatią. W bistro Paweł kompletnie pijany rzuca się na niego z pięściami. Olek znajduje przypadkiem w domu bransoletkę Magdy, którą ukradła Aneta. Kryńska uparcie nęka rywalkę, zgłaszając w opiece społecznej, że Chodakowska zaniedbuje syna.

Grafika serialowa – Odcinek 1330:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi