Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1331: Basia ucieknie do Londynu! Magda ma problemy z opieką społeczną!

M jak Miłość – Odcinek 1331: Basia ucieknie do Londynu! Magda ma problemy z opieką społeczną!

M jak Miłość – Odcinek 1331 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1331? Paweł szuka zapomnienia w alkoholu, ma kłopoty z Basią oraz w pracy. Jakub robi wszystko, by sekretarka Zduńskiego obdarzyła go w końcu sympatią. W bistro Paweł kompletnie pijany rzuca się na niego z pięściami. Olek znajduje przypadkiem w domu bransoletkę Magdy, którą ukradła Aneta. Kryńska uparcie nęka rywalkę, zgłaszając w opiece społecznej, że Chodakowska zaniedbuje syna.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1331?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1331 będzie emitowany w telewizji dnia 21 listopada na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 22 listopada od godz. 15.30, 26 listopada od godz. 07.00 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot.

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Natalia z Frankiem przyjeżdżają z Bieszczad, ukochany robi jej niespodziankę, organizując cichy ślub. Mateusz wyznaje Justynie, że widział, co wydarzyło się nad rzeką. Janek spotyka się ze swoim ojcem i odkrywa, że został adoptowany. Kisielowa wpada w rozpacz, gdyż przez Roberta straciła swój cały dobytek. Barbara postanawia pomóc przyjaciółce.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1331:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi