Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1332: Ślub Natalii i Franka! Kisielowa zostaje oszukana!

M jak Miłość – Odcinek 1332: Ślub Natalii i Franka! Kisielowa zostaje oszukana!

M jak Miłość – Odcinek 1332 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1332? Natalia z Frankiem przyjeżdżają z Bieszczad, ukochany robi jej niespodziankę, organizując cichy ślub. Mateusz wyznaje Justynie, że widział, co wydarzyło się nad rzeką. Janek spotyka się ze swoim ojcem i odkrywa, że został adoptowany. Kisielowa wpada w rozpacz, gdyż przez Roberta straciła swój cały dobytek. Barbara postanawia pomóc przyjaciółce.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1332?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1332 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 27 listopada na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 28 listopada od godz. 15.30, 2 grudnia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot.

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

W pracy Starski zdradza Marii, że chce odkupić ziemie w Grabinie (także siedlisko Anny), które należały do jego rodziny. Janek kolejny raz spotyka się z ojcem, który opowiada mu o jego przeszłości. Mateusz wciąż myśli o dramacie nad rzeką. W końcu proponuje Justynie, że weźmie mordertswo na siebie, bo nie trafi do więzienia, tylko do poprawczaka.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1332:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi