Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1333: Starski pozwie Ulę! Czy Mateusz trafi do poprawczaka?

M jak Miłość – Odcinek 1333: Starski pozwie Ulę! Czy Mateusz trafi do poprawczaka?

M jak Miłość – Odcinek 1333 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1333? W pracy Starski zdradza Marii, że chce odkupić ziemie w Grabinie (także siedlisko Anny), które należały do jego rodziny. Janek kolejny raz spotyka się z ojcem, który opowiada mu o jego przeszłości. Mateusz wciąż myśli o dramacie nad rzeką. W końcu proponuje Justynie, że weźmie mordertswo na siebie, bo nie trafi do więzienia, tylko do poprawczaka.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1333?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1333 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 28 listopada na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 29 listopada od godz. 15.30, 3 grudnia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Magda wyprowadza się z mieszkania Olka, a Budzyński od razu zaprasza ją do siebie. W bistro Mariusz Jakubczyk próbuje zastraszyć Teresę. Kinga wyrzuca go z lokalu. Teresa prosi o pomoc Piotrka, jako prawnika. Jakiś czas później do kancelarii przychodzi także Ala, prosząc, by jak najszybciej załatwił jej rozwód z Pawłem. Tymczasem Julka zdradza Kindze, że ma słabość do Pawła.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1333:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi