Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1334: Ala żąda rozwodu! Magda zniszczy romans Olka i Anety!

M jak Miłość – Odcinek 1334: Ala żąda rozwodu! Magda zniszczy romans Olka i Anety!

M jak Miłość – Odcinek 1334 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1334? Magda wyprowadza się z mieszkania Olka, a Budzyński od razu zaprasza ją do siebie. W bistro Mariusz Jakubczyk próbuje zastraszyć Teresę. Kinga wyrzuca go z lokalu. Teresa prosi o pomoc Piotrka, jako prawnika. Jakiś czas później do kancelarii przychodzi także Ala, prosząc, by jak najszybciej załatwił jej rozwód z Pawłem. Tymczasem Julka zdradza Kindze, że ma słabość do Pawła.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1334?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1334 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 4 grudnia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 5 grudnia od godz. 15.30, 9 grudnia od godz. 07.10 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1334:

LINK do zwiastuna 

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Joasia przyjeżdża do Warszawy. Jacek jedzie do Agnieszki. Kiedy już zostają sami, zaczyna ją całować. Chodakowska spotyka się z Jakubem. Jest przerażona, że dzieci mogą nie być w Polsce bezpieczne. Górecki obawia się, że Olga ma kłopoty, dlatego prosi o pomoc Kingę. Teresa, zastraszona przez męża, waha się, czy powinna walczyć o rozwód. Paulina idzie na spacer do parku z Szymkiem, nagle chłopczyk znika.

Grafika serialowa M jak Miłość – Odcinek 1334:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi