Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1337: Andrzejek chce się zabić! Paweł spędza noc z Julką!

M jak Miłość – Odcinek 1337: Andrzejek chce się zabić! Paweł spędza noc z Julką!

M jak Miłość – Odcinek 1337 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1337? Marcin załatwia Ani nowe miejsce w siedlisku. Jakub odkrywa, że dziewczyna kłamie. Julka spędza w lesie całą noc z Pawłem i w końcu zaczyna go namiętnie całować. Dziewczyna załamuje się, gdy Zduński odrzuca jej miłość. Andrzejek przyłapuje Marzenkę z muzykiem Antonim i od razu wybucha zazdrością. Jego następne spotkanie z rywalem o mało nie kończy się bójką. Ula wyjeżdża w Bieszczady.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1337?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1337 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 12 grudnia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 13 grudnia od godz. 15.25, 17 grudnia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1337:

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Policja znajduje nad rzeką w Grabinie ciało Maćka Garlickiego. Janek od razu przesłuchuje Justynę. Dziewczyna okłamuje go mówiąc, że ostatni raz widziała chłopaka, jak kłócił się z Frankiem przed jej domem. Marek i Ewa muszą odebrać Mateusza z kolonii, bo nastolatek został wyrzucony z obozu za pobicie jednego z kolegów. Barbara namawia Kisielową, żeby w końcu złożyła oskarżenie na Roberta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi