Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1338: Justyna oskarża Franka o morderstwo! Artur przysięgnie odzyskać Marysię!

M jak Miłość – Odcinek 1338: Justyna oskarża Franka o morderstwo! Artur przysięgnie odzyskać Marysię!

M jak Miłość – Odcinek 1338 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1338? Policja znajduje nad rzeką w Grabinie ciało Maćka Garlickiego. Janek od razu przesłuchuje Justynę. Dziewczyna okłamuje go mówiąc, że ostatni raz widziała chłopaka, jak kłócił się z Frankiem przed jej domem. Marek i Ewa muszą odebrać Mateusza z kolonii, bo nastolatek został wyrzucony z obozu za pobicie jednego z kolegów. Barbara namawia Kisielową, żeby w końcu złożyła oskarżenie na Roberta.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1338?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1338 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 18 grudnia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 19 grudnia od godz. 15.30, 23 grudnia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1338:

LINK

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Justyna ze strachu planuje wyjechać za granicę. A do tego próbuje zrzucić winę za zabójstwo na Franka. Tymczasem Magda rozkwita u boku Budzyńskiego. Marszałek wciąż jednak się niepokoi i w końcu otwarcie pyta Andrzeja o jego plany związane z jego córką. Prawnik w odpowiedzi pokazuje mu pierścionek zaręczynowy. Aneta nadal chce zaszkodzić Chodakowskiej, w tym celu wynajmuje detektywa, który ma zebrać kompromitujące materiały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi