Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1339: Mateusz bierze na siebie winę za zabójstwo! Magda i Andrzej wezmą ślub? Aneta chce skompromitować Chodakowską!

M jak Miłość – Odcinek 1339: Mateusz bierze na siebie winę za zabójstwo! Magda i Andrzej wezmą ślub? Aneta chce skompromitować Chodakowską!

M jak Miłość – Odcinek 1339 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1339? Justyna ze strachu planuje wyjechać za granicę. A do tego próbuje zrzucić winę za zabójstwo na Franka. Tymczasem Magda rozkwita u boku Budzyńskiego. Marszałek wciąż jednak się niepokoi i w końcu otwarcie pyta Andrzeja o jego plany związane z jego córką. Prawnik w odpowiedzi pokazuje mu pierścionek zaręczynowy. Aneta nadal chce zaszkodzić Chodakowskiej, w tym celu wynajmuje detektywa, który ma zebrać kompromitujące materiały.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1339?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1339 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 19 grudnia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 20 grudnia od godz. 15.30, 24 grudnia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1339:

LINK

 

UWAGA!

W następnym tygodniu 25 i 26 grudnia oraz 1 i 2 stycznia nie zobaczymy nowych odcinków M jak Miłość. Na kolejny odcinek oraz streszczenie zapraszamy dopiero 8 stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi