Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1340: Justyna traci przytomność na komisariacie! Ala kwitnie w ciąży! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1340: Justyna traci przytomność na komisariacie! Ala kwitnie w ciąży! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1340 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1340? Mateusz trafia do Policyjnej Izby Dziecka. Mostowiakowie są przerażeni. Natalia jest pewna, że jej brat nie jest mordercą. Następnego dnia zmusza Justynę do wyznania prawdy. Paweł wraca z Londynu. Załamany kolejny raz sięga po alkohol. Teresa spotyka się z mężem, ale tym razem w kancelarii w obecności prawnika.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1340?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1340 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 8 stycznia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 9 stycznia od godz. 15.25, 13 stycznia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1340:

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Ania przygotowuje materiały o dziewczynach oszukanych i zmuszanych do prostytucji. Od jednej z nich dostaje telefon do Radka, który jest oprawcą. Ania postanawia umówić się z bandytą na spotkanie. Iza mieszka razem z Arturem w domu jej ciotki. Kobieta nie może zapomnieć o Marcinie. Agnieszka flirtuje z Jackiem. Joasia cierpi na depresję po utracie Tomka. Zastanawia się nad wyjazdem do Francji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi