Strona Główna / M jak Miłość / M jak Miłość – Odcinek 1341: Iza wyzna Marcinowi prawdę? Andrzejek i Marcin ratują Anię! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1341: Iza wyzna Marcinowi prawdę? Andrzejek i Marcin ratują Anię! [STRESZCZENIE]

M jak Miłość – Odcinek 1341 darmowe streszczenie:

Co wydarzy się w M jak Miłość – Odcinek 1341? Ania prowadzi śledztwo w sprawie handlu kobietami. Od jednej z nich dostaje telefon do Radka, który jest oprawcą. Ania postanawia umówić się z bandytą na spotkanie. Iza mieszka razem z Arturem w domu jej ciotki. Kobieta nie może zapomnieć o Marcinie. Agnieszka flirtuje z Jackiem. Joasia cierpi na depresję po utracie Tomka. Zastanawia się nad wyjazdem do Francji.

Gdzie obejrzeć w TV i online M jak Miłość – Odcinek 1341?

Serial M jak Miłość – Odcinek 1341 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 9 stycznia na kanale TVP2 od godz. 20.50. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć na kanale TVP2 10 stycznia od godz. 15.30, 14 stycznia od godz. 07.05 oraz za darmo w serwisie VOD.TVP.PL lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2).

Zwiastun M jak Miłość – Odcinek 1341:

LINK

Co wydarzy się w następnym odcinku M jak Miłość?

Paweł zjawia się na sprawie rozwodowej kompletnie pijany. Nieświadomy Zduński próbuje pocałować Teresę, a do tego ostro kłóci się z Piotrkiem i Kingą. W finale uderza bratową w twarz! W pracy sprzecza się z Julką, która traci cierpliwość i w końcu składa wymówienie. Werner kolejny raz ściera się w kancelarii z Jakubczykiem. Aleksandra podejrzewa, że Maja jest córką Izy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi